Vali Lekesiz'den personele başarı belgesi

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, görevlerinde üstün başarı ve gayret gösteren kamu görevlilerini ''Başarı Belgesi''yle ödüllendirdi.
Vali Lekesiz'den personele başarı belgesi
 Lekesiz, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, çok farklı ve birbirinden güzel zenginlikleri barındıran bir ilde hizmet etmenin, mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
     Kentin tüm dinamikleri, resmi kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleriyle birlikte daha iyi bir duruma getirmek için üstün bir çaba içinde bulunduklarını ifade eden Lekesiz, tüm kamu görevlilerinin görevinin halka hizmet etmek olduğunu dile getirdi.

     Lekesiz, işinde üstün gayret ve hizmet yapanların başarı belgesiyle ödüllendirilmesinin, tüm kamu görevlilerinin yakaladığı bu standart ve sorumluluğu devam ettirmesi amacına uygun olarak verildiğini kaydetti.
     Toplam 76 kişiye başarı belgesi verileceğini ifade eden Lekesiz, hafta içinde toplam 500 kamu görevlisinin daha ödüllendirileceği söyledi.
     Etkinlikte, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, YURTKUR İl Müdürü Ezdoğan Çankaya, Tapu ve Kadastro İl Müdür Vekili Hakan Candan ile Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Bilal Öztürk, verilen bu başarı belgesinin kendilerini ve personellerini motive edeceğini ve halka hizmet konusunda bir sorumluluk yüklediğini ifade eden birer konuşma yaptılar.