Vali Lekesiz’den Yaşlı Vatandaşımıza Bayram Ziyareti

 Vali  Lekesiz, eşi  Zehra Lekesiz ile birlikte, Ramazan Bayramı’nın  Meydan Mahallesi’nde ikamet eden 81 yaşındaki Lamiye Sahillioğlu’nu ziyaret ederek bayramını kutladı.
Vali Lekesiz’den Yaşlı Vatandaşımıza Bayram Ziyareti
28 yıl önce eşini kaybeden ve yalnız yaşayan altı evlat sahibi Lamiye teyze ile sohbet ederek hal ve hatırını soran Vali Lekesiz, kendisini sık sık ziyarete gelen evlatları ve torunlarıyla birlikte nice huzurlu bayramlar geçirmesini diledi. Tansiyon hastası olan Lamiye teyzenin sağlık kontrollerinin yapılması ayrıca evinin gereksinimi olan bazı eşyaların alınması ve  tadilatının yapılması için ilgililere talimat veren Lekesiz, “Hayat müşterek diyerek eşinizle birlikte çalışıp altı evladınızı büyütmüşsünüz. Bunun için size, sizi yalnız bırakmadıkları ve sık sık ziyaret ettikleri için de çocuklarınıza teşekkür ederim. Nice bayramlara sağlıkla erişmenizi dilerim.” dedi. Vali Lekesiz’e, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Meydan Mahallesi Muhtarı Cemil Ceylan da eşlik etti.
 Lekesiz, eşi  Zehra Lekesiz ile birlikte,  Ramazan Bayramında Cebrail Mahallesi’nde ikamet eden Gülfer-Enver Akdaş çiftini ziyaret ederek bayramlarını kutladı
İki erkek dört kız olmak üzere altı evlat sahibi olan çiftimizle sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Vali Lekesiz, saygıdeğer yaşlılarımıza sağlıklı ve uzun bir ömür, evlatları ve torunlarıyla birlikte nice huzurlu bayramlar geçirmelerini diledi.Yaşlı çiftin sağlık durumları hakkında bilgi alarak kendilerinden herhangi bir talepleri olup olmadığını da soran Lekesiz, anne ve babalarını ziyarete gelen çocuklarına da onları yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.