VALİ LEKESİZ'E VEDA ZİYARETİ

 Afyonkarahisar Vali Yardımcılığına tayini çıkan Vali Yardımcısı Akgün Corav ile Diyarbakır'ın Bismil ilçesi Kaymakamlığına tayini çıkan Hassa Kaymakamı Harun Başıbüyük, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'e veda ziyaretinde bulundu.
VALİ LEKESİZ'E VEDA ZİYARETİ
 Lekesiz, ziyarette yaptığı konuşmada, bu mesleğin, devlete, halka ve millete hizmet etme anlamında kilit nokta olduğunu ifade ederek şunları kaydetti:
        
     ''Sizler de biriniz Vali Yardımcısı olarak, biriniz ilçe Kaymakamı olarak görev süreniz boyunca halkımıza güzel hizmetler verdiniz. Burada edindiğiniz birikim ve tecrübelerinizi, gideceğiniz yerde halka yansıtacağınıza ve yeni görev yerinizde de buradaki başarıyı göstereceğinize olan inancım tamdır. Özel yaşamınız ve meslek yaşamınızda başarılar dilerim. Yeni göreviniz hayırlı olsun.''
     Vali Yardımcısı Akgün Corav ile Hassa Kaymakamı Harun Başıbüyük de, Hatay'da verimli bir çalışma temposu yaşadıklarını, yeni görev yerlerinde de aynı anlayışla hizmet edeceklerini kaydettiler.
VALİ LEKESİZ'E VEDA ZİYARETİ haberi 15 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  99655 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle