VALİ Topaca Cilvegözü’nde Mehmetçiklerle Buluştu

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:13.3333px">Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca Kurban Bayramı kutlama programı kapsamında Cilveg&ouml;z&uuml; Piyade Hudut Karakolu&rsquo;nda vatani g&ouml;revini yapmakta olan Mehmet&ccedil;iklerle bir araya geldi.</span>
VALİ Topaca Cilvegözü’nde Mehmetçiklerle Buluştu
Mehmetçiklerle sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Sayın Topaca, ülkemizin güvenliği, devletimizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birliğini koruma noktasında güvenlik birimlerimize çok büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti. İlimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerden dolayı askerlerimize teşekkür eden ve onların gelecek Kurban Bayramı’nı kutlayan Sayın Topaca, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm askerlerimizin sağlık ve huzur içerisinde görevlerini tamamlayarak ailelerine kavuşmaları temennisinde bulundu.Sayın Topaca’nın Cilvegözü Piyade Hudut Karakolu ziyaretine  Cilvegözü Mülki İdare Amiri Mehmet Eriş, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, 2'nci Hudut Alay Komutanı P. Krm. Alb. Mehmet Ali Tuna, Reyhanlı Kaymakamı Tuncay Dursun ve İl Müftü Vekili M. Emin Okuyucu da eşlik etti.
VALİ Topaca Cilvegözü’nde Mehmetçiklerle Buluştu haberi 28 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4275 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle