VALİ Topaca Şehitliği Ziyaret Etti

<span style="font-family:arial; font-size:10pt">Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca&nbsp;</span><span style="font-family:arial; font-size:10pt">Kurban Bayramı kutlama programı kapsamında </span><span style="font-family:arial; font-size:10pt">Şehitliği ziyaret etti.</span><span style="color:rgb(95, 94, 94); font-family:arial; font-size:10pt">&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(95, 94, 94); font-family:arial; font-size:11px">&nbsp;</span>
VALİ Topaca Şehitliği Ziyaret Etti
Vali Topaca’nın Şehitlik ziyaretine 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı ve Garnizon Komutanı J. Kur. Alb. Erdem Özcan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, H. Volkan Köksal, Fahrettin Göncü, Mahmut Hersanlıoğlu ve Bilal Bozdemir, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Defne Kaymakamı Hakkı Uzun, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman ile Şehit ve Gazi Dernekleri Başkanlarının yanı sıra çok sayıda Dernek üyesi de eşlik etti. Sayın Topaca, Şehitlikte bulunan şehit yakınları ile sohbet ederek onların yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutladı. Memleketin huzuru ve refahı için canlarını feda etmekten kaçınmayan şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, şehit yakınlarının da acısını yürekten paylaştığını ifade etti. Sayın Topaca’nın şehitlik ziyareti,Kuran-ı Kerim tilavetinin okunması ve şehitlerimizin ruhuna dualar edilmesinin ardından sona erdi.
VALİ Topaca Şehitliği Ziyaret Etti haberi 29 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1705 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle