VALİLİK BUĞRA YA EMANET

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, koltuğunu temsili olarak Ayşe Fitnat Hanım İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Buğra Şahiner'e bıraktı.
VALİLİK BUĞRA YA EMANET
Vali Lekesiz, Ayşe Fitnat Hanım İlköğretim Okulundan gelen okul müdürü Ali Yolcu ve 3 öğrenciyi makamında kabul etti. Okul müdürü Yolcu ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Lekesiz, öğrencilerden Buğra Şahiner'i temsili olarak koltuğuna oturttu.
     3. sınıf öğrencisi Buğra Şahiner, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın tüm yurtta coşkuyla kutlandığını belirtti.
     Çocuk bayramını, tüm dünyada kutlayan tek devlet olduklarını anımsatan Şahiner, çocuklara bu bayramı hediye eden Mustafa Kemal Atatürk'e teşekkür ettiğini söyledi. 
     Şahiner, çocuklar için oyun alanı, okullarında da yeşil alanların yetersiz olduğunu, engelli öğrenciler için de eğitim sisteminde yenilikler yapılması gerektiğini vurgulayarak, yetkililerden bu konuda çalışma yapmalarını istedi.
     Hatay'ın Türkiye'de çok özel bir yere sahip olan ender illerden biri olduğuna değinen Şahiner, kentin hakkettiği yere gelmesi için yeni projeler üretmek gerektiğini ifade etti.
     Vali Lekesiz, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.
VALİLİK BUĞRA YA EMANET haberi 24 Nisan 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  137585 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle