VATANDAŞIN OTOPARK DUYARLILIĞI

Sanayi Mahallesi Garaj Altı 1 Nolu Sokakta esnaflık yapan vatandaşın duvarlara astığı tabela maalesef vatandaşlar tarafından karşılığını bulmadı.
VATANDAŞIN OTOPARK DUYARLILIĞI
Sanayi Mahallesi Garaj Altı 1 Nolu Sokakta esnaflık yapan vatandaş işyerinin civarındaki kaldırımlar üzerinde araçların sürekli park ediyor olmasından duyduğu rahatsızlıkla muhtelif alanlara üzerinde “KALDIRIMLAR; Yayalar, Çocuklar ve Engelli Vatandaşlar içindir. Oto-park yeri değildir” yazan tabelalar astırdı.Sokağın muhtelif duvarlarında asılı olan bu tabelalara rağmen hala çok sayıda vatandaşın araçları kaldırımlar üzerinde gün boyu park halinde ve vatandaşların kaldırımları kullanmasına engel olmakta.Diğer taraftan kaldırımda ilerleyen engelliler ise araçlar park ettiği için yola inmek ve tehlikeli bir şekilde araçların etrafını dolaşmak mecburiyetinde kalırken büyük bir zahmet yaşamakta.  
VATANDAŞIN OTOPARK DUYARLILIĞI haberi 11 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle