Ve Payas Resmen İlçe Oldu

Hatay’la birlikte 13 ilin büyükşehir statüsüne alınması için TBMM’nde görüşülen yasanın kabul edilmesi Payaslılar için tarihi önem taşıyordu. 
Ve Payas Resmen İlçe Oldu
 Payas’ın ilçe olması anlamına gelen TBMM’ndeki oylama gece geç saatlere kadar televizyonlardan takip edilirken, genel kurulu Ankara’da takip eden Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ve beraberindekiler yapılan oylama anına kadar nefeslerini tuttular.
Sabaha karşı alınan olumlu sonuç sonrası Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’la birlikte tüm Payaslılar’ı büyük bir mutluluk sardı.
Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı’nın ardından üçüncü bayram coşkusunu yaşayan Payaslılar için yeni dönem bu şekilde başlamış oldu.
Payaslılar, siyasi parti, din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirdikleri birlik ve beraberlik ruhunun zaferini kazanmanın mutluluğunu, liderleri Efsane Belediye Başkanı Bekir Altan’la birlikte paylaşıyorlar.
Emeği geçen herkese teşekkürler.. Payas’ın ilçe olması için katkı sunan herkese sonsuz teşekkür eden Payaslılar’ın 8 Kasım Bayramı kutlu olsun..
 
 
Ve Payas Resmen İlçe Oldu haberi 08 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  95535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle