VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol 26. Vergi Haftası kapsamında, Vergi Dairesi Grup Müdürleri Ahmet Tecimen, Namık Orhan, Ahmet Günçavdı, Antakya Vergi Dairesi Müdürü Ali Şerifler, 23 Temmuz Vergi Dairesi Müdürü Yusuf İnce ile birlikte odamızı ziyaret etti. 
VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

 Heyeti Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Rasim Ray, Sabit Coşkun ve Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç karşıladı.26. Vergi Haftası kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldiklerini dile getiren Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra “2014 yılı itibariyle 4 milyar 121 milyon kadar genel bütçe vergi gelirlerimiz var. Türkiye çapında dokuzuncu sıradayız. On tane vergi dairemizin yapmış olduğu tahsilat tutarı ise 1 Milyar 823 Milyon. Genel bütçe gelirlerinin yaklaşık yüzde 44’üne denk gelmektedir. 26. Vergi haftası dolayısıyla kamuoyuna, öğrencilere personele yönelik etkinliklerimiz olacaktır.” dedi.ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise, 26. Vergi Haftasını kutlayarak, "Ülkemiz, için hayırlı olmasını umuyoruz. Kayıt dışılığın ülkemizde tamamen sıfırlanması konusunda, ciddi çalışmalar yapıldığını biliyoruz. Önümüzdeki dönemde kayıt dışılığın uluslararası standartlara ulaşmasını temenni ediyoruz.

VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR haberi 24 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  25570 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle