VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve beraberindeki heyet,  26. Vergi Haftası dolayısı ile  İlçemiz Kaymakamı H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.
VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR

Ziyaret esnasında Kaymakam Özyiğit’e çiçek takdiminde bulunulmasının ardından Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol günün anlam ve önemine ilişkin açıklamada bulundu.Vergi gelirleri kapsamında İskenderun’un İlimiz genelinde sağladığı katkıya değinen Nazmi Erol; “Hatay İli Türkiye genelinde vergi gelirleri sıralamasında 9’ncu sırada yer almaktadır. Bu duruma en büyük katkı ise İskenderun İlçesinden sağlanmaktadır. Gerek İlimiz gerekse ülkemiz genelinde vergi bakımından İskenderun oldukça önem arz etmektedir” dedi.Kaymakam Özyiğit; Reel sektörde gerçekleştirilen bu tür etkinlikler ile bütünleşmenin mutluluk verici olduğunu dile getirerek, Hatay’ın vergi gelirleri bakımından 9’ncu sırada yer alması ve bu duruma güzide İlçemiz İskenderun’un katkısının büyük olması bizleri mutlu etmenin yanı sıra gururlandırmaktadır” dedi.İskenderun’un hem sanayi hem de turizm açısından istihdam sağlayan önemli İlçelerden biri olduğunu sözlerine ekleyen Kaymakam Özyiğit; “İlçemiz sahip olduğu zengin potansiyeli ile vergi gelirleri açısından sahip olduğu tacını da muhafaza edecektir” dedi.

VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR haberi 26 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  18095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle