VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ

Antakya Ticaret Borsası ve şahsım adına Sayın Vergi Dairesi Başkanımız Nazmi EROL ve daire başkanları 27.Vergi Haftası dolayısıyla yaptıkları nezaket ziyaretinden dolayı hoş geldiniz diyoruz.
VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ
Borsamıza yaptığınız ziyaret bizleri mutlu etmiştir. Verginin, toplumun kalkınmasında ve ekonominin büyümesindeki rolünün toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılması amacıyla, bu yıl 27. düzenlenen Vergi Haftasını kutluyoruz.   Güçlü, bağımsız devlet ekonomilerinin temel kaynağı vergidir. Vergi sadece kaynak değil, aynı zamanda gelir dağılımı, sermaye, yatırım, tasarruf ve fiyatlara da müdahale aracıdır. Verginin bir vatandaşlık görevi olduğundan hareketle toplumun tüm kesimlerine, 7’den 70’e hepimize sorumluluklar düştüğünü ve bu konuda hepimizin, her kesimin yapması gereken bir şeyler olduğuna inanıyorum.  Bu sene 27.si kutlanan Vergi Haftası’nın; kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlıklarının artırılması yarının mükellefleri ya da ülkemizin yöneticileri olacak çocuklarımızda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması yolunda önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum.  Kayıt dışı vergilerin kayıt altına alındığı bir vergi sistemi  arzusuyla, Dünya üzerinde gelişmiş ülkeler arasında yer almak ve gelecek nesillere mutlu yarınlar bırakmak dileklerimle, 27. Vergi Haftasını içtenlikle kutluyorum.
VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ haberi 23 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle