VERGİ HAFTASINDA REYHANLI VERGİ DAİRESİ BAŞKANINDAN ŞANVERDİ'YE ZİYARET

 Vergi haftası etkinlikleri kapsamında, Reyhanlı Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Altun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'yi ziyaret etti.
VERGİ HAFTASINDA REYHANLI VERGİ DAİRESİ BAŞKANINDAN ŞANVERDİ'YE ZİYARET
Belediye Başkanı Şanverdi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, devletin en önemli gelir kaynağı olan verginin toplanılmasında büyük çaba gösteren vergi dairesi çalışanlarını kutladığını söyledi.
     Vergi vermenin vatandaşlık görevi olduğunu ifade eden Şanverdi, şöyle devam etti:
     ''Vergi, ekonomik sorumluluğun asıl işlevi olan devlet harcamalarını karşılayarak yol, su, elektrik, sağlık gibi altyapı hizmetlerinin sağlanabilmesindeki temel işlevi teşkil etmektedir. Vergi ödemenin en temel ilkelerinden biri, toplumsal sınıf farkı tanımadan tüm vatandaşların bu görevi yerine getirmeleridir. Bu sorumluluğu taşımak ve vergi bilincine arttırmak, sizler gibi bizim de öncelikli görevlerimiz arasındadır. Sorunlara çözüm getirerek ve insanları vergi vermeye teşvik ederek özveriyle görev yapan vergi dairesi çalışanları da bu vesileyle kutluyorum.''
     Vergi Dairesi Müdürü Altun, ilçedeki üst düzey yöneticileri ziyaret edeceklerini, Belediye Başkanı Şanveri'nin ilçenin gelişmesinde önemli katkısının bulunduğunu kaydetti.