Yayladağı nda Engelliler Şöleni

Yayladağı Belediyesi ve Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (İSENDER) tarafından ''Engelliler Şöleni'' düzenlendi.
Yayladağı nda Engelliler Şöleni

Şarkıcı Bülent Elmas'ın sahne aldığı program Hükümet Konağı önünde gerçekleşti. Vatandaşlar, şarkılar eşliğinde eğlenirken, program sonunda engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtıldı.     Şölende Belediye Başkan vekili Bekir Bozkurt ve İSENDER Başkanı Kadir Yeşilova birer konuşma yaptılar. İSENDER Başkanı Kadir Yeşilova, bu tür etkinliklerde temel amaçlarının, engellilerinde bu hayatta var olduğunu hatırlatmak olduğunu kaydetti. 
     Mavi kapak projesinde toplanan kapaklarla 11 adet tekerlekli sandalye alındığını belirten Yeşilova, engellilere desteklerinin her zaman devam edeceğini söyledi.Daha sonra Mavi kapak toplayan.ALİ YEKTA OFLAZ,ALİ YAPAR,MURAT KARAĞAN,NARİN NİDA AYDINAY,ESRA KARAĞAN ve FURKAN KARAKAYA'ya birer plaket takdim edildikten sonra.Vecdi Ağrı,Ramazan Sülük,Mustafa Arslan,Mustafa Bozkurt,Muhamed Ufuk Kurtoğlu,Murat Vursun,Mehmet Çetin,Hadice Kına,Hanife Sülük ve Bekir Alok'a Tekerlekli sandeliyeleri verildi.