Yayladağı yolu yağışların da etkisiyle çukurlar oluştu.

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı, karayollarının sorumluğunda olan ve ilçedeki yağışların da etkisiyle adeta köstebek yuvasını andıran yolu, belediye olarak kendilerinin yapacağını belirtti.
Yayladağı yolu yağışların da etkisiyle çukurlar oluştu.
 Dağıstanlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yayladağı Gümrük Kapısı ile ilçe merkezi arasında ulaşımı sağlayan karayolunun Atatürk Caddesi bölümünde, yağışların da etkisiyle derin çukurlar oluştuğunu vurgulayarak, bu durumun ilçe halkını rahatsız etiğini söyledi.
     Yolun bakım ve onarım sorumluluğunun karayollarına ait olduğunu vurgulayan Dağıstanlı, bugüne kadar yolda yapılan tüm çalışmaların geçici çözümlerden ibaret olduğunu ifade etti.
     İlçenin en önemli caddesi olması nedeniyle yolun, yayalar ve sürücüler tarafından çok sık kullanıldığını anlatan Dağıstanlı, ''Karayollarının sorumluluğunda olan ve yağışların da etkisiyle adeta köstebek yuvasını andıran yolu, biz yapacağız. Bunun için de Ziraat Bankası ile Sağlık Ocağı arasında kalan 6 bin metrekarelik alana parke taşı döşenecek ve vatandaşın mağduriyetini en kısa sürede gidereceğiz'' dedi.