YEREL BASININ SORUNLARI TARTIŞILDI

Türkiye’de medya ve ifade özgürlüğünün geliştirilmesi amacıyla “Creating Opportunities for Meaningful Expression in Turkey” (COMET) (Türkiye’de Anlamlı İfade Olanakları Yaratmak) projesi kapsamında düzenlenen Medya Karavanı adlı toplantı dün The Shahut Otel’de gazetecilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

The Shahut Otel’de gerçekleştirilen Medya Karavanı adlı etkinliğe HGC Genel Sekreteri İlyas Bayraktar, HGC Yönetim Kurulu Üyesi ve TGC Hatay İl Temsilcisi Mithat Kalaycıoğlu, Antakya’da bulunan cemiyet başkanları, Gazeteciler Gökçer Tahincioğlu, İrfan Aktan, Antakya’da görev yapan basın mensupları katılım gösterdi.

Akademisyen ve uzmanlardan oluşan bir çalışma grubu ile birlikte Antakya’da yerel gazetecilerle bir araya gelen COMET Proje yetkilileri, yerel medyanın sorunlarını ve çözüm önerileri hakkında cemiyet başkanları ve temsilcileri ile birlikte basın mensuplarının görüş ve önerilerini dinlediler. Hatay’da gerçekleştirilen etkinliklerin ve alan çalışmasının ardından COMET Proje yetkilileri tarafından bir rapor yazılarak, raporun başta TBMM olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla paylaşılacağı bildirildi.

Gazeteciler Gökçer Tahincioğlu ve İrfan Aktan’ın katıldığı toplantı daha sonra gerçekleştirilen söyleşi ile sona erdi.

YEREL BASININ SORUNLARI TARTIŞILDI haberi 14 Şubat 2020 13:25 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay / Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Gazeteler sektörüne eklenmiş olup  144 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
YEREL BASININ SORUNLARI TARTIŞILDI haberi, Hatay Antakya Yerel Haberleri hatay ili antakya ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 144 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Yerel+Basının+Sorunları+Tartışıldı Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
YEREL BASININ SORUNLARI TARTIŞILDIYEREL BASININ SORUNLARI TARTIŞILDI51 0.0 | 0 Oy