YILLAR SONRA BİR ARADA

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş Hacı Ali Nurlu Lisesi tarafından 24 Kasım Pazartesi günü Hatay Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘24 Kasım Öğretmenler Günü Programı’na katıldı.

YILLAR SONRA BİR ARADA
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra Hatay Valisi Ercan Topaca ve birçok davetlinin katıldığı program eğitim dünyasının eski ve yeni birçok öğretmenini bir araya getirdi.Mesleğe yeni başlayacak öğretmenlerle emekliye ayrılan öğretmenlerin buluştuğu etkinlikte Hatay Valisi Ercan Topaca,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ufak bir jest yaptı.Ercan Topaca emekli öğretmenlere ‘Hizmet Şeref Belgeleri’nin verildiği sırada HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı lisede matematik öğretmeni olan Tevfik Kurşun’a bu anlamlı belgeyi vermesi için sahneye davet etti.Öğretmeninin elini öperek bu belgeyi takdim eden HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın heyecanı ve gururu yüzüne yansımıştı. Yıllar sonra yeniden öğretmeniyle bir araya gelen HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş emekli öğretmenlerimizle hatıra fotoğrafı çektirerek bu güzel anı ölümsüzleştirdi.
YILLAR SONRA BİR ARADA haberi 25 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  15885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle