YÖRPET HATAY'DA KURULDU

2013 Yılı sonunda YÖRPET markalı Madeni Yağlarımız için TSE'nden Uygunluk Belgesi alıp kısa sürede üretime geçilecektir.
YÖRPET HATAY'DA KURULDU
Firmamız,YÖRÜK PETROL unvan ile 1988 yılında kurulmuş olup akaryakıt istasyon işletmeciliği ve toptan akaryakıt ürünleri satışı yaparak faaliyetlerini sürdürmüştür. akaryakıt dağıtım sektörüne YÖRPET AKARYAKIT DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.unvanı ile 2012 Yılında Hatay'da kurulmuş, 5015 Sayılı Petrol Piyasası Kanunu'nun İlgili Tüm Kanun ve Mevzuatlara göre Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) 23.05.2013 tarihinde Dağıtıcı Lisansı, almıştır. Kalitesi ve hizmetiyle farklılaşarak yüksek standartlara haiz çağdaş akaryakıt istasyonları ile Türkiye'nin her köşesinde tüketicinin güvendiği ve tercih ettiği yükselen bir marka olarak yer almaktır. İkmal operasyonlarını başta Türkiye Petrolleri Hatay İli Dörtyol Beldesi mevkiindeki deniz bağlantısı olan dolum ve depolama tesisinde yapan şirketimizin diğer ikmal noktaları ise Bölge Müdürlüklerinin olduğu Kırıkkale, İzmir Aliağa, Batman, İzmit, Samsun ve Marmara Ereğlisi noktalarıdır. Ayrıca Hatay Reyhanlı da dolum ve depolama tesisi kurulumuna hazır, ÇED raporu alınmış arazimiz mevcuttur. Firmamız, yakın bir tarihte bu arazisini yatırıma dönüştürmeyi planlamıştır. Firmamız 01.07.2003 Tarih ve 2003 / 5868 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ilişkin olarak Maliye Bakanlığınca düzenlenen Özel Tüketim Vergisi Genel Tebliğleri hükümleri çerçevesinde Türk Uluslararası Gemi Siciline ve Milli Gemi Siciline kayıtlı, kabotaj hattında münhasıran yük ve yolcu taşıyan gemilere, ticari yatlara, hizmet ve balıkçı gemilerine ÖTV'si indirilmiş akaryakıt teslimatı yapmaktadır. Haziran 2013 Ayında başlayacak bu faaliyet çerçevesinde Şirket bünyesinde Deniz Satışları Müdürlüğü ihdas edilerek, Hatay Merkez, Aliağa İzmir, Antalya, Marmara Ereğlisi, Giresun, Samsun ve Muğla'da irtibat büroları kuracaktır Ağırlıklı olarak petrol ürünlerinin dağıtım hizmetlerini yürüten Firmamızın Madeni Yağ üretim ve dağıtımına yönelik çalışmaları da 2013 Yılı sonunda. YÖRPET markalı Madeni Yağlarımız için TSE'nden Uygunluk Belgesi alıp kısa sürede üretime geçilecektir.
YÖRPET HATAY'DA KURULDU haberi 08 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  81340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle