YORUM GAZETESİ 19 YAŞINI KUTLADI

-GAZETENİN KURUCUSU VE İMTİYAZ SAHİBİ ERGİN: -''BİZLERİ BURALARA TAŞIYAN OKUYUCULARA LAYIK OLACAĞIZ''
YORUM GAZETESİ 19 YAŞINI KUTLADI
Hatay'da günlük olarak yayınlanan Yorum Gazetesi 19. kuruluş yıl dönümünü okuyucularla kutladı.
     Antakya Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Yorum Gazetesi Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Sadullah Ergin, yayın hayatına başladıktan bu yana en dikkat ettikleri konunun, özel yaşama saygı, doğru, güvenilir gazetecilik olduğunu söyledi.
 

 
     Halkın sesi, kulağı, gözü olduklarını ifade eden Ergin, şöyle devam etti:
     ''Halkın sesi Hakk'ın sesi düsturu ile kurulduğu günden bugüne milli ve manevi cizgide, vatan ve millet sevdasıyla ilkeli, dürüst yayın çizgisinden ödün vermeden yoluna devam eden gazetemizin bu özel programını tüm dostlarımızla ve okurlarımızla kuruluş yıldönümünü birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Çizgimizi asla değiştirmeden gazetemizin yaşaması için gerekli her türlü özveriyi göstereceğiz. Bizleri buralara taşıyan okuyuculara layık olacağız.''
 
 

     Ergin, konuşmalardan sonra etkinliğe katkı sağlayan Ömer Cihangir, Şair Ali Parlak, tiyatro oyuncusu Mesut Kurt'a çiçek verdi.
     Etkinliğe, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü (SGM) Zülfü Camkurt, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Öztürk, MHP İl Başkanı Adnan Aktaş, MHP İlçe Başkanı Fedail Yücedal, değişik partiye mensup milletvekilleri aday adayları, muhtarlar ve okuyucular katıldı.
YORUM GAZETESİ 19 YAŞINI KUTLADI haberi 05 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  50365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle