YÜREĞİMİZ DAĞLANDI

Denge Hukuk ve Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Muhammet Çakır, Hakkâri-Dağlıca ve Iğdır’da yaşanan terör saldırılarını kınadı. 
YÜREĞİMİZ DAĞLANDI
Başkan Çakır yayınladığı mesajda Dağlıca’da 16 askerimizin, Iğdır’da da 14 polisimizin terör örgütü üyeleri tarafından şehit edilmesinin Türkiye’nin yüreğini dağladığını ifade etti.‘Ülkemizin, milletimizin dirliğine, birliğine, beraberliğine; huzuruna, barışına yönelik gölge düşürmek isteyen terör gruplarının yapmış olduğu çirkin saldırıları esefle kınıyoruz’ diyen Çakır açıklamasında şu görüşlere yer verdi, “Türkiye Cumhuriyeti bu güne gelinceye kadar birçok badireler atlatmış, şehitler vermiş ancak teröre geçit vermemiştir. Ülkemiz üzerinde çok ciddi oyunlar oynandığını çok iyi biliyoruz. Ancak, Türk milleti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz ve coğrafyamız üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermeyecektir. Şehit olan askerlerimize, polislerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz. Ülkemizin birliğini, dirliğini, huzurunu bozmak isteyenlere geçmişte izin vermediğimiz gibi bugünde bu millet asla fırsat vermeyecektir. Tam tersine bizi millet olarak daha da kenetleyecektir. Her zaman söylediğimiz gibi terörün dili, dini, ırkı ve milleti yoktur. Bugün bir olma, diri olma günüdür.”
 
YÜREĞİMİZ DAĞLANDI haberi 10 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1405 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle