YUVAM DEKOR AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Hatay 1.Amat&ouml;r K&uuml;me takımlarından Antakya Gen&ccedil;lik ve Spor Kul&uuml;b&uuml; adına 3 yıldır takıma ana sponsorluk yapan Yuvam Dekor firmasına teşekk&uuml;r plaketi verildi.</span>
YUVAM DEKOR AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ‏

Son kongrede tüzük değişikliği yaparak adını Kaan Temizlik Antakya Gençlik yapan ilimizin en eski ve köklü spor kulübü Antakya Gençlik yönetimi Yuvam Dekor firmasına da vefa örneği gösterdi.Yönetim tarafından alınan karar üzerine Antakya Gençlik Başkanı Sadullah Ergin ve Başkanvekili Ahmet Davut, Yuvam Dekor firması sahibi aynı zamanda kulübün onursal başkanı Bedi Yıldız’ı ziyaret etti. Ergin ve Davut, Antakya Gençlik’te 14 yıl kesintisiz yöneticilik yapan ve son 3 yıldır kulübün ana sponsorluğunu üstlenen Bedi Yıldız’a Yuvam Dekor ailesi adına teşekkür plaketi takdim ederek verdikleri maddi ve manevi desteklerden ötürü şükranlarını sundular.Antakya Gençlik onursal başkanı ve Yuvam Dekor firma sahibi Bedi Yıldız’da memleket sporu ve gençlere sahip çıkma adına spor kulüplerinin önemli bir görev üstlendiğini belirterek herkesin amatör spora destek vermesi gerektiğine dikkat çekti.Üç yıldır Antakya Gençlik’e Yuvam Dekor ailesi olarak seve seve destek verdiklerini hatırlatan Yıldız, bundan böyle de desteğe devam edeceklerini ifade etti. Spor kulüplerinin bir eğitim kurumu olduğunu, zor şartlar altında amatör sporu yaşatmaya çalıştıklarını söyleyen Bedi Yıldız, “Başta Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri olmak üzere resmi kurumlar, tüm amatör spor kulüplerine sahip çıkmalı. Her kulüpte 100-150 civarında gencimizin spor yaptığını hesapladığımızda bu kadar insanımızı kötü alışkanlıklardan kurtarıp onları spora yöneltmiş oluyoruz. Bu önemli konuya toplum olarakta duyarlılık göstermeliyiz.Bizim 3 yıl üstlendiğimiz sponsorluk görevini üstlenen Kaan Temizlik firmasına ve onun sahibi Mükerrem Taşçıoğlu’nu kutluyorum. Amatörlere sahip çıkma adına bu güzel girişimin tüm firmalara ve işadamlarına örnek olmasını diliyorum” dedi.

YUVAM DEKOR AİLESİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ‏ haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle