Yuvam Dekor Antakya Gençlik:2 – Maşukluspor:1

Hatay 1.Amatör Küme A grubunda zirveyi yakından ilgilendiren maçta lider Maşukluspor ile yakın takipçisi Yuvam Dekor Antakya Gençlik arasında oynanan maçta gülen taraf Sarı-Siyahlı Antakya oldu.

Yuvam Dekor Antakya Gençlik:2 – Maşukluspor:1
Nazım Koka sahasında oynanan ve güzel bir futbol mücadelesine sahne olan maça hızlı başlayan Yuvam Dekor Antakya Gençlik’te Ertuğrul Gündüz 1. dakika dolmadan cezaalanında düşürülünce maçın hakemi Mehmet Karanlık penaltı düdüğü çaldı. Atış esnasında Kenan Maraşlıoğlu’nun ayağındaki sakatlık nüksedince penaltı avuta gitti bu arada Kenan’da sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.Karşılıklı ataklarla geçen ilk yarıda iki takımda gol pozisyonlarını değerlendiremeyince devre golsüz tamamlandı.İkinci yarıda daha organize atak yapmaya başlayan Yuvam Dekor Antakya Gençlik, 52. Dakikada Murat Bozyiğit’in kafa golüyle 1-0 öne geçti.
Bu gole Maşukluspor 83. Dakikada Onur Arslan’ın mükemmel vuruşuyla karşılık verince skorda eşitlik sağlandı:1-1Maçı bırakmayan Yuvam Dekor Antakya Gençlik, 90. Dakikada Ertuğrul Gündüz’ün golüyle maçı 2-1 kazanarak sahadan altın değerinde 3 puanla ayrıldı.Maç sonunda Yuvam Dekor Antakya Gençlik Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Ahmet Davut, 2.Başkan Bedi Yıldız, yöneticiler Necat Özkan, Aykut Doğru, İbrahim Hakkı Ergin, Yusuf Sayar, soyunma odasında antrenör Ahmet Hayri Yılmaz ve futbolcularını galibiyetten ötürü tebrik ettiler.Bu arada Hatay bölgesininin tecrübeli hakemlerinden Mehmet Karanlık, yardımcılarıyla birlikte maçı iyi yöneterek maçı izleyen spor otoritelerinden tam not aldılar.YENİ FORMA UĞURLU GELDİAntakya Gençlik’in ana sponsoru olan Yuvam Dekor’un yaptırdığı ve estetik görüntüsüyle beğeni kazanan formalar, takıma uğurlu gelerek futbolcular yeni formalarıyla lideri yenmenin mutluluğunu yaşadılar.Yuvam Dekor Antakya Gençlik yönetimi, maddi-manevi yönden takıma destek veren ve son olarak bir takım forma yaptıran Kulüp 2.Başkanı Bedi Yıldız ve Yuvam Dekor Ailesine teşekkür ettiler.