Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Son Dakika Güncel Haberleri 50.Sayfa Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haberler?sayfa=50 #Son #Dakika #Güncel #Haberleri #50.Sayfa #SonDakika #DakikaGüncel #GüncelHaberleri #Haberleri50.Sayfa #SonDakikaGüncelHaberleri50.Sayfa

Son Dakika Güncel Haberleri 50.Sayfa

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Teşekkür Belgesi

AK Parti Hatay ilçe başkanlarına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendi imzasıyla göndermiş olduğu teşekkür belgeleri takdim edildi

Hatice Ekmekçi | 26 Şubat 2020 16:55
UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ YEMEKLER YENİDEN HAYAT BULDU

Hatay Gastronomi Evi, Hatay’ın geleneksel lezzetlerinin gelecek nesillere aktarılmasında ve kent gastronomisinin ulusal ve uluslararası alanda en iyi şekilde temsil edilmesine vesile olmaya devam ediyor.

Hatice Ekmekçi | 26 Şubat 2020 16:09
AKILLI ŞEHİRLER ZİRVESİ ARSUZ’DA GERÇEKLEŞTİ

Arsuz Belediyesi ve Arsuz Kaymakamlığı iş birliği, ‘Arsuz Akıllı Şehirler Zirvesi’ yoğun katılımla gerçekleşti.

Ragibe Gülen | 25 Şubat 2020 12:59
Avrupa şampiyonlarına görkemli karşılama

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak parti ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, Belediye Meclis üyeleri Karate dalındaki Avrupa şampiyonlarını görkemli bir şekilde karşılayıp Asker selamı ile kazanılan tarihi zaferi Mehmetçiğe hediye ettiler.

Hatice Ekmekçi | 25 Şubat 2020 12:52
KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAAN ÜSTÜ TOPLANDI

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Gölbaşı mahallesinde hayata geçecek proje için Belediye Meclis üyeleri ile olağan üstü Meclis toplantısı yaptı.

Nejla Çetinoğlu | 25 Şubat 2020 12:38
KADIN GİRİŞİMİ KOOPERATİFİ İSTİHDAM SAĞLIYOR

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz ve eşi Selda Eryılmaz, Samandağ’da ilk defa kurulan Samandağ Belediyesi Kadın Girişimi ve Kooperatifi Üretimevi’ni ziyaret etti.

Hatice Ekmekçi | 25 Şubat 2020 12:10
CHP’de Yeni DÖNEM

CHP İl Kongresi yapıldı ve il başkanlığına Hasan Ramiz Parlar seçildi.

Mehmet Katırcıoğlu | 24 Şubat 2020 13:49
KIRIKHAN DA DEPREM SEMİNERİ

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay ve Kırıkhan’da da hissettiğimiz merkezi Elazığ Sivrice depremi sonrasında deprem tedbirleri ile ilgili belediyenin bütün birimlerini seferber etmişti.

Nejla Çetinoğlu | 24 Şubat 2020 13:30
Çalışkan dan Suriyeli Kadınlar Heyeti’ne Ziyaret

Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Suriyeli Kadınlar Heyeti Komitesi’ni ziyaret ederek derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Mehmet Katırcıoğlu | 24 Şubat 2020 12:54
GÜNEŞ KOLEJİ Söyleşi ve Türkü Dinletisi

Yürekler bir kez daha dile geldi. Ocak 2020’de tanıtımı coşkuyla yapılan 37 Hataylı yazarın ortak hazırladıkları "Yürekler Dile Geldi" kitabının yazarlarından Ömer Bayraktar, Orhan Yeniocak, Muhsin Boz, Mehmet Ali Akyüz, Sebahat Aslanyürek, Eysel Erbaş, Sedat Doğan, Nadya Çapar ve Bahar Gül ile kitabın proje koordinatörü şair-müzisyen Nebih Nafile modarötürlüğünde öykü üzerine söyleşi gerçekleştirildi. Kocaeli’de yaşayan gazetecei-yazar Ruhan Odabaş’ın da katılım sağlayacağı 14 Şubat 2020 tarihi...

Hatice Ekmekçi | 24 Şubat 2020 12:34
Son eklenen Türkiye haberleri, en güncel firma ve yerel haberler
Son Dakika Güncel Haberleri 50.Sayfa Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!