HABİBLER BAŞAK EKMEK FIRINI SULTANGAZİ

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 16
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Eski Edirne Asfaltı No: 59, Cebeci, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Habibler Başak Ekmek Fırını firması İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 167 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Habibler+Başak+Ekmek+Fırını+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Habibler Başak Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sultangazi İlçesi Eski Edirne Asfaltı No: 59, Cebeci, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Habibler Başak Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Habibler Başak Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Habibler Başak Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 595 08 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 167 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz