HACETTEPE ORAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ ÇANKAYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Yukarı Dikmen Mh. 635. Sokak, No: 2, Oran, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 6/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi firması Ankara ili Çankaya ilçesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Hacettepe+Oran+Fizik+Tedavi+ve+Rehabilitasyon+Hastanesi+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Çankaya İlçesi Yukarı Dikmen Mh. 635. Sokak, No: 2, Oran, Adresinde faaliyettedir.
Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Hacettepe Oran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Ocak 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 04444444 Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 11 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.