HANIMELİ HATAY MUTFAĞI TANDIR VE EV YEMEKLERİ ANTAKYA

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ALTINÇAY MAH. MEHMET KAFADAR CAD. NO:31/B  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
24.12.2015 - 08.09.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HANIMELİ HATAY MUTFAĞI TANDIR VE EV YEMEKLERİ ANTAKYA Hatay Firma RehberimHANIMELİ HATAY MUTFAĞI TANDIR VE EV YEMEKLERİ ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Firması Hani Kılınç Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Tandır Ekmeği, Lokantalar, Ev Yemekleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1143 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 77 kişi tarafından aranmıştır.
Hanımeli+Hatay+Mutfağı+Tandır+Ve+Ev+Yemekleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Hakkında

Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Firmamız Hani Kılınç Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Altınçay Mahallesi ALTINÇAY MAH. MEHMET KAFADAR CAD. NO:31/B Adresinde faaliyettedir.
Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Tandır Ekmeği, Lokantalar, Ev Yemekleri, Yöresel Ev Yemekleri, Restaurantlar, Sulu Yemekler, Mumbar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Hanımeli Hatay Mutfağı Tandır Ve Ev Yemekleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 31 Mart 2020 Salı Günü 07:00 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 213 30 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 561 39 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1143 kişi Ziyaret etmiş, 77 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 5 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.