HATAY SOFRASI KEBAP VE KÜNEFE KARAMAN MERKEZ

CİĞER DÜRÜM - KEBAP DÜRÜM - TAVUK ŞİŞ DÜRÜM - HATAY'IN MEŞHUR PEYNİRLİ KÜNEFESİ

EV VE İŞ YERLERİNE SERVİSİMİZ İLE HİZMETİİZDEYİZ...

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Yaz
Adres
Ahi Osman Mah. Kazım Karabekir Cad. No : 47/A KARAMAN Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
17.08.2018 - 17.08.2020
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Firması Mahmut Katırcıoğlu Yönetiminde karaman ili karaman-merkez ilçesinde Kebapçılar, Lokantalar, Kasap ve Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 605 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 5 kişi tarafından aranmıştır.
Hatay+Sofrası+Kebap+Ve+Künefe+Karaman Firma+Rehberim+Üyesidir!

Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Hakkında

Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Firmamız Mahmut Katırcıoğlu Yönetiminde Karaman İlinde Karaman Merkez İlçesi Ahiosman Mahallesi Ahi Osman Mah. Kazım Karabekir Cad. No : 47/A KARAMAN Adresinde faaliyettedir.
Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Kebapçılar, Lokantalar, Kasap ve Fırın, Künefeciler, Dürümcüler, Kasap ve Fırın Restaurant, Restaurantlar, Hatay Sofrası, Kebap sektörlerinde hizmet vermektedir.
Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Hatay Sofrası Kebap Ve Künefe firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Pazar Günü 08:30 ile 23:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (338) 212 50 ... Sabit Telefonu, 0 (535) 443 55 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 605 kişi Ziyaret etmiş, 5 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 10 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.