HORZUM PAMUKKALE DÖNER VE PİDE SALONU ALAŞEHİR

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Cumhuriyet Meydanı No: 28 Daire: 2,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HORZUM PAMUKKALE DÖNER VE PİDE SALONU ALAŞEHİR Manisa Firma RehberimHORZUM PAMUKKALE DÖNER VE PİDE SALONU ALAŞEHİR Manisa Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu Firması Manisa ili Alaşehir ilçesinde Restaurantlar, Döner sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Horzum+Pamukkale+Döner+ve+Pide+Salonu+Manisa Firma+Rehberim+Üyesidir!

Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu Hakkında

Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu Firmamız Manisa İlinde Alaşehir İlçesi Cumhuriyet Meydanı No: 28 Daire: 2, Adresinde faaliyettedir.
Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu Restaurantlar, Döner sektörlerinde hizmet vermektedir.
Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Horzum Pamukkale Döner ve Pide Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (236) 653 41 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Bu Firmanın Sahibi misiniz?