HUZUR PİDE FIRINI ŞAHİNBEY

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 116
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Üçoklar Mh. Hasip Dürü Cd. No: 132, Perilikaya, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Huzur Pide Fırını firması Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 267 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Huzur+Pide+Fırını+Gaziantep Firma+Rehberim+Üyesidir!

Huzur Pide Fırını Hakkında

Firmamız Gaziantep İlinde Şahinbey İlçesi Üçoklar Mh. Hasip Dürü Cd. No: 132, Perilikaya, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Huzur Pide Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Huzur Pide Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Huzur Pide Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (342) 225 53 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 267 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz