İKRAM KÜNEFE VE DONDURMA SALONU İSKENDERUN

Künefe - Kadayıf - Fıstıkzade - Special

Yetkili Kişi
Hüseyin Kaya (Yetkili)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Şehit Pamir Cd. Altındişler Otel Altı No:11/B Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Ziyaretçi İstatistikleri
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.03.2019 - 02.04.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Firması Hüseyin Kaya Yönetiminde hatay ili iskenderun ilçesinde Kadayıf, Künefe Salonları, Künefeciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 346 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 5 kişi tarafından aranmıştır.
İkram+Künefe+Ve+Dondurma+Salonu+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

İkram Künefe Ve Dondurma Salonu İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Hakkında

İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Firmamız Hüseyin Kaya Yönetiminde Hatay İlinde İskenderun İlçesi Savaş Mahallesi Şehit Pamir Cd. Altındişler Otel Altı No:11/B Adresinde faaliyettedir.
İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Kadayıf, Künefe Salonları, Künefeciler, Dondurmacılar, Dondurulmuş Künefe, Künefe sektörlerinde hizmet vermektedir.
İkram Künefe Ve Dondurma Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İkram Künefe Ve Dondurma Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İkram Künefe Ve Dondurma Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ağustos 2019 Cuma Günü 09:00 ile 01:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 613 48 ... Sabit Telefonu, 0 (535) 624 74 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 346 kişi Ziyaret etmiş, 5 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 2 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.