Bestway Yurtdışı Eğitim

0 ₺

10 ülke ve 200 'ü aşkın kampüsüyle Marka ve Logo tescili kendisine ait olan Bestway Yurtdışı Egitim yeni ofisindeki faaliyetlerine bu hafta gerçekleştirilen açılışla başladı.Kurumun açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Başkan Yardımcısı Av.Ali Mansuroğlu,Meclis Üyeleri,CHP Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloglu, Çekmece Muhtarı Süleyman Oflazoğlu ve daha birçok işadamı, yatırımcı ve değerli misafir katıldı.
Müdürlüğünü İngilizce Öğretmeni Alev Ay'ın yaptığı  Bestway Yurtdışı Eğitim  2011 yılından bu yana gelen tecrübesiyle  Yurtdışında Yaz ve Dil okulları, Lise, Üniversite,Master,Work and Study, Mesleki İngilizce ve Celta programları seçenekleriyle geniş bir eğitim yelpazesi sunuyor.Hedef olarak en yüksek sayıdaki müşteri potansiyeli değil memnuniyet ve hedeflere ulaşma ilkesini baz alan Bestway Yurtdışı Eğitim Çekmece Üstgeçidi civarı Park Evler sitesi istikametinde  danışmanlık ve sunum faaliyetlerine başlamıştır.Aynı zamanda kurumsal websitesi www.bestwayedu.com.tr adresinden kurumun faaliyetleri ve anlaşmalı olduğu okulların videolarına da ulaşılabilmektedir.

Tarih
10 Kasım 2019 00:00
Hit
8428/10
Cep Telefonu
Kategori
Alt Kategori
Şehir
Hatay, Defne, Çekmece
Bestway Yurtdışı Eğitim tarafından yayınlanan Bestway Yurtdışı Eğitim ilanı, Hatay Defne Çekmece İş İlanları İlanları hatay ili defne ilçesi cekmece mahallesinde Eğitim kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 8428 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Defne+Çekmece+İş+İlanları+İlanları Firma+Rehberim+İlanıdır!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bestway Yurtdışı Eğitim Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/ilan/is-ilanlari/bestway-yurtdisi-egitim-527 #Bestway #Yurtdışı #Eğitim #BestwayYurtdışı #YurtdışıEğitim #BestwayYurtdışıEğitim

Bestway Yurtdışı Eğitim Üyenin Diğer İlanları

Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
Bestway Yurtdışı Eğitim Bestway Yurtdışı Eğitim 0 ₺ 10 Kas 2019 Hatay Defne 8429

Son Eklenen İlanlar

En Popüler İlanlar

Kayıtlı ilan bulunamadı.
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit