CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi

0 ₺
Bizi Sayfanızda Paylaşın
CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi

CVyolla.com Hakkında

2006 yılından beri faaliyet gösteren CVyolla.com, alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışan bir kariyer sitesidir. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir. Daha pratik ve hızlı bir sistemle iş arayanlarla işverenleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Referanslar

CVyolla.com aracılığıyla, Türkiye'nin her şehrinde, farklı sektörlerde eleman arayan 58.000'i aşkın firmaya CV yollayabilirsiniz. Eleman arayan bazı firmaları https://www.cvyolla.com/eleman-arayan-firmalar sayfasında görebilirsiniz.

 

CVyolla.com'un Getirdiği Yenilikler:

İş arayanlar için getirdiği 3 yenilik şunlardır:

1- İş arayanlar, tercihleri doğrultusunda üye firmalara hızlı başvuru yapabilirler.

2- CV formu doldurarak kalıba girmek yerine; özgürce kendi hazırladıkları CV'lerini (Word, PDF, JPEG vb. bir formatta) seçtikleri işverenlere yollayabilirler.

3- CV, veritabanına girmekle beraber İK yetkilisinin e-posta adresine de gönderilir. İK yetkilisi, tercihleri doğrultusunda gelen CV'leri daha hızlı inceleyip daha hızlı irtibata geçebilir.

 

İşverenler için getirdiği 3 yenilik de şunlardır:

1- İşverenler, aradıkları her pozisyon için ayrı bir ilan ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Tek bir üyelik ücreti ile sınırsız sayıda pozisyon için eleman arayabilirler.

2- Üyelik kapsamında tüm CVyolla.com veritabanını inceleme şansı bulurlar. Kontör, kredi vb. bir CV sınırlaması yoktur.

3- Tercihleri doğrultusunda uygun CV'ler her gün e-posta adreslerine gönderilir. İster e-postaya gelen CV'ler arasından ister veritabanında detaylı arama motoru ile CV inceleyebilirler.

 

İş yada Staj Arıyorsanız;

https://www.cvyolla.com/is-ara sayfasından seçeceğiniz firmalara ücretsiz CV yollayabilirsiniz.

 

Eleman Arıyorsanız;

https://www.cvyolla.com/uye-firma-ol sayfasından firma kaydınızı oluşturarak, aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz.

 

CV Örnekleri:

Yeni mezun, stajyer, deneyimli, yönetici, akademik, yaratıcı CV örneklerini Türkçe ve İngilizce olarak https://www.cvyolla.com/cv-ornekleri sayfasında bulabilirsiniz.

 

Kariyer Rehberi:

Mülakat teknikleri, başarılı iş görüşmesi için dikkat edilecek konular, kariyer planlama, yurt dışında kariyer gibi birçok konuda geniş bir bilgi bankasını ve uzmanların yazılarını https://www.cvyolla.com/kariyer-rehberi sayfasında bulabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları:

Güncel iş ilanları, iş ararken dikkat etmemiz gerekenler, etkili CV hazırlama tüyoları, başarılı iş görüşmesi için ipuçları gibi konularda her gün sosyal medya hesaplarımızda faydalı paylaşımlar bulabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/cvyollacom

Instagram: https://www.instagram.com/cvyollacom/

Twitter: https://twitter.com/cvyolla

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cvyolla-com

Youtube: https://www.youtube.com/user/cvyolla

Tarih
17 Temmuz 2018 00:00
Hit
475/
Cep Telefonu
Kategori
Alt Kategori
Şehir

Cvyolla.com - İş İlanları Ve Kariyer Sitesi Üyenin Diğer İlanları

Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi 0 ₺ 17 Tem 2018 İstanbul Şişli 476

En Popüler İlanlar

Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satım 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satım 1 ₺ 17 Tem 2019 İstanbul Üsküdar 1290
TUZLA TUZLA 0 ₺ 16 Tem 2019 İstanbul Tuzla 64
2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satım 2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satım 0 ₺ 18 Tem 2019 İstanbul Üsküdar 57