Uygun Fiyata Eşya Taşımacılığı Atasun Nakliyat Tarafından Yapılıyor

0 ₺
Uygun Fiyata Eşya Taşımacılığı Atasun Nakliyat Tarafından Yapılıyor

Uygun Fiyata Eşya Taşımacılığı Atasun Nakliyat Tarafından Yapılıyor

Atasun Nakliyat şirketi olarak müşterilerimize ev ve ofis taşımacılığı alanında profesyonel şekilde hizmet veririz. Aynı zamanda sadece eşya taşımacılığı kapsamında değil eşya depolanması alanında da yaptığımız hizmetlerle İzmir en iyi nakliyeci unvanına kavuştuk. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hem şehir içinde hem de şehirlerarasında eşya taşımacılığı yapıyoruz. Bu sayede insanların ev ve ofislerini taşımaya karar verdikten sonraki endişesini güvenilir hizmetimizle ortadan kaldırıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetimiz karşılığında aslında çok fazla bir meblağ talebinde bulunmuyoruz. İzmir evden eve taşımacılık şirketi olarak son derece makul fiyat listemiz bulunuyor. Bu sayede müşterilerimize bir yandan kaliteli taşımacılık hizmeti verirken bir yandan da onları ekonomik açıdan zorlamıyoruz.

Atasun Nakliyat Firmasının Asansörlü Eşya Taşıması

İzmir asansörlü nakliye hizmetini ilk olarak biz başlattık. Özellikle de yüksek katlı binalara taşınacak olan eşyalarda kurmalı asansörlerden faydalandık. Böylece hem eşyaların taşınma hızı daha da arttı hem de eşyalar daha güvenli şekilde çizik dahi almadan daireye taşındı.

Tarih
09 Nisan 2018 00:00
Hit
152/1
Cep Telefonu
Kategori
Alt Kategori
Şehir

Atasun Evden Eve Nakliye İzmir Üyenin Diğer İlanları

Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
Uygun Fiyata Eşya Taşımacılığı Atasun Nakliyat Tarafından Yapılıyor Uygun Fiyata Eşya Taşımacılığı Atasun Nakliyat Tarafından Yapılıyor 0 ₺ 09 Nis 2018 İzmir Buca 149