MARMARİS AKTAŞ MEVKİ DENİZ MANZARASINA SAHİP MÜLKÜMÜZ SATILIKTIR

0 ₺
Bizi Sayfanızda Paylaşın
MARMARİS AKTAŞ MEVKİ DENİZ MANZARASINA SAHİP MÜLKÜMÜZ SATILIKTIR

Marmarisin kalabalığından uzak,sakin ve kendinize özel hissettiren bir yer arıyorsanız , adres burası..

ARSAMIZ , YENİ İMAR ÇALIŞMASININ SONA ERMESİ İLE OTEL YAPIMI KONUSUNDA UYGUNLUK KAZANDIĞINDA DEĞER KIYMETİ DAHA DA ARTACAKTIR..!


Keşfedilmemiş çam ağaçları arasında huzurlu , sakin bir lokasyonu , kuş cıvıltılarını ve özellikle gece yakamozu , denizin sessizliği karşısında tadını çıkartabileceğiniz mülkümüzde , alıcı ve yatırımcı adaylarımızı bekliyoruz .


AKTAŞ Adını ,yakınımızda yer alan deniz kıyısında bulunan , yüksek ve ak bir kayadan almıştır. Kuzey yönü ormanlık tepelerle çevrili alanda yer alan Mülkümüz , kendine özgü mimarisi ile göz kamaştırmaktadır .


ARSAMIZ 2173 M2 YÜZÖLÇÜMÜNE SAHİPTİR .


Mülkümüz, 2 kat'lı 240 m2 taban oturumlu, 480 m2 bürüt kapalı kullanım imkanına sahiptir. Geniş aileler için , uygun olan mülkümüz de 4 oda 2 salon bulunmaktadır. 1 adet ebeveyn banyolu oda, 1 adet harici banyo, 1 adette wc - lavabo vardır. Tavan yükseklikleri ise, şu anda yeni yapılan dairelere göre yüksektir. Gündüzün ışığını içeriye yansıtmaktadır. Mutfak ise, birbiri içinden geçen ikiz mutfak mekana güzellik katar. Pencere ve onun muhafazası olan koruma kapak ağaçları özeldir. Kendinizi geçmişin izlerini taşıyan bir mekanda bulacağınız konusunda hiç şaşırmayın..! Hemen evin alt katında açık oturulabilir aydınlık bir mekan , geniş bir salon ve kendine özgün bir bar tasarımı sizi memnun edecektir. Yukarı katta ise, teras balkonu ve oturuma uygun geniş bir saha sizi,eviniz ile deniz arasında birbirinden güzel çam ve palmiye ağaçları arasından denizi görme imkanı sağlıyacaktır.


ORMAN VE DENİZ İÇİÇE OLAN SATILIK MÜLKÜMÜZ GÖRÜLMEYE DEĞER ..


Mülkümüz de bir adet bekçi yada hizmetlinin kalabileceği müştemilat ev ve kapalı grajı vardır. Bahçe içerisinde yer yer narenciye ağaçları , palmiye ağaçları,çam ağaçları bulunmaktadır . Mülkümüz , hem ön yüzü, hem de arka yüzü yola cephelidir. 3 adet giriş yeri vardır. 2 si ön de 1 i de arkada. Geniş bir arsa içerisinde yerini alan Müstakil evimiz den gün batımını ve marmarisi uzaktan seyretmenin tadına doyamıyacaksınız ..


GÜRÜLTÜDEN UZAK VE SAKİN YERDEDİR ..


Marmaris koyunun deniz sporlarına elverişli en güzel bölgesinden biridir. Ada mahallesi, Aktaş mevki yerleşim bölgesinde yer alan müstakil evler , 2 katlı, son derece güzel yapıların yer aldığı , butik otel tarzı konaklama ihtiyacı karşılayan tesislerde mevcuttur .


MARMARİSİN ŞEHİR VE GECE MANZARASINI,EN GÜZEL GÖRÜNTÜSÜNÜ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ ..


Marmaris şehir merkezine 3 km uzaklıkta yer alan ve toplu taşıma araçlarının hemen önünüzden geçtiği, çevresinde ise , market ve resturant - cafeler yer almaktadır .

FİYAT : 4.250.000 TL


Yatırıma uygun , geniş yüzölçümüne sahip arsamız ve geniş bir müstakil villamız için , den Gayrimenkul Uzmanı Bahri Hatunoğlu ile iletişime geçiniz ..

Tarih
14 Kasım 2018 00:00
Hit
477/7
Cep Telefonu
Kategori
Alt Kategori
Şehir
Muğla, Marmaris, ada mah

Bhd Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Bodrum Üyenin Diğer İlanları