İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ KÜÇÜKÇEKMECE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Beşyol Mh. İnönü Caddesi, No: 38, Pk: 34295, İaü Merkez Kampüs, Sefaköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi firması İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Fakülteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İstanbul+Aydın+Üniversitesi+Mimarlık+ve+Tasarım+Fakültesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Küçükçekmece İlçesi Beşyol Mh. İnönü Caddesi, No: 38, Pk: 34295, İaü Merkez Kampüs, Sefaköy, Adresinde Fakülteler sektörlerinde faaliyettedir.
İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 425 61 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 30 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.