İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ALTUNİZADE BATI KAMPÜSÜ ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Oymacı Sokak, No: 15, Pk: 34662, Altunizade Batı Kampüsü, Altunizade, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde İstanbul Şehir Üniversitesi Fakülte ve Kampüsleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 76 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İstanbul+Şehir+Üniversitesi+Altunizade+Batı+Kampüsü+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi Oymacı Sokak, No: 15, Pk: 34662, Altunizade Batı Kampüsü, Altunizade, Adresinde İstanbul Şehir Üniversitesi Fakülte ve Kampüsleri sektörlerinde faaliyettedir.
İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İstanbul Şehir Üniversitesi Altunizade Batı Kampüsü firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 04444034 Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 76 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.