İTO - İSTANBUL TİCARET ODASI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ZEYTİNBURNU

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Merkezefendi Mh. Mevlevihane Caddesi, No: 20, Pk: 34760, Cevizlibağ, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firması İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Teknik Liseler, Ticaret Rehberi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 7 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İTO+-+İstanbul+Ticaret+Odası+Teknik+ve+Endüstri+Meslek+Lisesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Zeytinburnu İlçesi Merkezefendi Mh. Mevlevihane Caddesi, No: 20, Pk: 34760, Cevizlibağ, Adresinde faaliyettedir.
İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Teknik Liseler, Ticaret Rehberi sektörlerinde hizmet vermektedir.
İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Ocak 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 517 08 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 7 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.