İZMİR BURAK NAKLİYAT KARABAĞLAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
şükrü karaduman caddesi no 70/A karabağlar Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2016 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.06.2016 - 26.06.2017
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İzmir Burak Nakliyat firması İzmir ili Karabağlar ilçesinde Evden Eve Nakliyat, Nakliyat - Taşıma ve Depolama, Kargo Taşımacılığı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 93 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
İzmir+Burak+Nakliyat+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

İzmir Burak Nakliyat Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Karabağlar İlçesi Reis Mahallesi şükrü karaduman caddesi no 70/A karabağlar Adresinde Evden Eve Nakliyat, Nakliyat - Taşıma ve Depolama, Kargo Taşımacılığı sektörlerinde faaliyettedir.
İzmir Burak Nakliyat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İzmir Burak Nakliyat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İzmir Burak Nakliyat firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 250 52 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email iizmirburaknakliyat@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 93 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz