İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİ ÇİĞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (a. O. S. B. Mahallesi Havaalanı Şosesi No: 33 / 2 Balatçık 35620 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi firması İzmir ili Çiğli ilçesinde Fakülteler, Denizcilik Hizmetleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 62 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İzmir+Kâtip+Çelebi+Üniversitesi+Gemi+İnşaatı+ve+Denizcilik+Fakültesi+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Çiğli İlçesi Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (a. O. S. B. Mahallesi Havaalanı Şosesi No: 33 / 2 Balatçık 35620 Adresinde Fakülteler, Denizcilik Hizmetleri sektörlerinde faaliyettedir.
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 329 35 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 62 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.