İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSATİ VE İDARİ BİLİMLERFAKÜLTESİ ÇİĞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Anadolu Cad. No:951 4.kat Çiğli / İzmir (pk: 35580) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimlerfakültesi firması İzmir ili Çiğli ilçesinde Fakülteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 41 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İzmir+Kâtip+Çelebi+Üniversitesi+İktisati+ve+İdari+Bilimlerfakültesi+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimlerfakültesi Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Çiğli İlçesi Anadolu Cad. No:951 4.kat Çiğli / İzmir (pk: 35580) Adresinde Fakülteler sektörlerinde faaliyettedir.
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimlerfakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimlerfakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimlerfakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 329 35 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 41 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.