KADIKÖY BELDİYESİ ÇOCUK KORUYUCU RUH SAĞLIĞI MERKEZİ KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Rasimpaşa Mh. Karakolhane Caddesi, No: 39, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.07.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kadıköy Beldiyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kadıköy+Beldiyesi+Çocuk+Koruyucu+Ruh+Sağlığı+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kadıköy Beldiyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Rasimpaşa Mh. Karakolhane Caddesi, No: 39, Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Kadıköy Beldiyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kadıköy Beldiyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kadıköy Beldiyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Aralık 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 414 67 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 29 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz