KADIKÖY BELEDİYESİ ENGELLİ DANIŞMA VE DAYANIŞMA MERKEZİ KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Poyraz Sokak, Sadıkoğlu Plaza 5, Kat: 5, Hasanpaşa / Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
28.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kadıköy Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 25 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kadıköy+Belediyesi+Engelli+Danışma+ve+Dayanışma+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kadıköy Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Poyraz Sokak, Sadıkoğlu Plaza 5, Kat: 5, Hasanpaşa / Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Kadıköy Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kadıköy Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kadıköy Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 11 Aralık 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 330 71 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 25 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz