KADIKÖY MERCAN DENİZ ÜRÜNLERİ VE GIDA KADIKÖY

Adresimiz Konum Ekle!
Caferağa Mah. Yasa Cad. No: 42  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
KADIKÖY MERCAN DENİZ ÜRÜNLERİ VE GIDA KADIKÖY İstanbul Firma RehberimKADIKÖY MERCAN DENİZ ÜRÜNLERİ VE GIDA KADIKÖY İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda Firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Gıda sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Kadıköy+Mercan+Deniz+Ürünleri+ve+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda Hakkında

Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Caferağa Mah. Yasa Cad. No: 42 Adresinde faaliyettedir.
Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kadıköy Mercan Deniz Ürünleri ve Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.