KALKANDERE MERKEZ PASTANESİ VE PİKNİK KALKANDERE

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 44
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Cep Telefonu
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Rize Cad. No: 13/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kalkandere Merkez Pastanesi ve Piknik firması Rize ili Kalkandere ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 195 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kalkandere+Merkez+Pastanesi+ve+Piknik+Rize Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kalkandere Merkez Pastanesi ve Piknik Hakkında

Firmamız Rize İlinde Kalkandere İlçesi Rize Cad. No: 13/A, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Kalkandere Merkez Pastanesi ve Piknik Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kalkandere Merkez Pastanesi ve Piknik firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kalkandere Merkez Pastanesi ve Piknik firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (533) 305 93 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 195 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.