KARABÜK EKMEK UNLU MAMÜLLERİ GAZİOSMANPAŞA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
1050. Sk. No: 18, Küçükköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Karabük Ekmek Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 36 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Karabük+Ekmek+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Karabük Ekmek Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Gaziosmanpaşa İlçesi 1050. Sk. No: 18, Küçükköy, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Karabük Ekmek Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Karabük Ekmek Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Karabük Ekmek Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 617 98 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 36 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz