KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI ANTAKYA

Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
KARLISU BELEDİYE BİNASI KARŞISI Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 115/02016 Yılı: 701/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
20.06.2011 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI firması Hatay ili Antakya ilçesinde Kahvaltı Nerede Yenir, Kahvaltı Salonları, Kahvaltı Yerleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 44 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
KARACA+AİLE+ÇAY+BAHÇESİ+VE+YÖRESEL+KAHVALTI+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI Hakkında

Firmamız YUSUF -YUNUS -BEKİR KARACA Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi KARLISU BELEDİYE BİNASI KARŞISI Adresinde faaliyettedir.
KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI Kahvaltı Nerede Yenir, Kahvaltı Salonları, Kahvaltı Yerleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
KARACA AİLE ÇAY BAHÇESİ VE YÖRESEL KAHVALTI firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Ocak 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (537) 892 81 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 44 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 15 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
1 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz