KARADAŞ OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT VE GIDA FATİH

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Derviş Ali Mah. Neşter Sok. No: 6 Daire: 1 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda firması İstanbul ili Fatih ilçesinde Otomotiv Sanayi - Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Karadaş+Otomotiv+Turizm+İnşaat+ve+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Fatih İlçesi Derviş Ali Mah. Neşter Sok. No: 6 Daire: 1 Adresinde faaliyettedir.
Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda Otomotiv Sanayi - Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Karadaş Otomotiv Turizm İnşaat ve Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Ocak 2018 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.