KARAÜZÜM UNLU MAMÜLLERİ KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Mustafa Mazhar Bey Cd. Ozan Sk. No: 2 Daire: 4, Feneryolu, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Karaüzüm Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Karaüzüm+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Karaüzüm Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Mustafa Mazhar Bey Cd. Ozan Sk. No: 2 Daire: 4, Feneryolu, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Karaüzüm Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Karaüzüm Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Karaüzüm Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 567 43 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 30 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz