ETÇİM KEMAL KASAP FIRIN VE RESTAURANT ANTAKYA

DANA VE KOYUN ETİ.    TEPSİ KEBABI    KAĞIT KEBABI
LAHMACUN.    KEÇAP SUCUKLARI   Ev VE İŞYERLERİNE SERVİS YAPILIR

PAZARTESİ GÜNLERİ İZİNLİYİZ
           

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Sabit Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ÜRGENPASA MAH EKİNCİ YOLU UZERİ RÖNESANS REZİDANS CİVARI 157/A  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2011 - 27.06.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ETÇİM KEMAL KASAP FIRIN VE RESTAURANT ANTAKYA Hatay Firma RehberimETÇİM KEMAL KASAP FIRIN VE RESTAURANT ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Firması KEMAL & MEHMET DERECİ Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Et Ürünleri, Et Lokantası, Fırınlı Kasap sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1796 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 39 kişi tarafından aranmıştır.
Etçim+Kemal+Kasap+Fırın+Ve+Restaurant+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Hakkında

Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Firmamız KEMAL & MEHMET DERECİ Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ürgenpaşa Mahallesi ÜRGENPASA MAH EKİNCİ YOLU UZERİ RÖNESANS REZİDANS CİVARI 157/A Adresinde faaliyettedir.
Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Et Ürünleri, Et Lokantası, Fırınlı Kasap, Kasaplar, Et Market, Et Pazarı, Kasap ve Fırın Restaurant, Restaurantlar, Kağıt ve Tepsi Kebabı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Etçim Kemal Kasap Fırın Ve Restaurant firmamıza İstek ve taleplerinizi 08 Nisan 2020 Çarşamba Günü 08:00 ile 22:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 216 28 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 781 61 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1796 kişi Ziyaret etmiş, 39 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 22 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.