KARDEŞLER UNLU MAMULLERİ SANCAKTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Meclis Mh. Cemal Gürsel Cd. No: 36, Sarıgazi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kardeşler Unlu Mamulleri firması İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 136 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Kardeşler+Unlu+Mamulleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kardeşler Unlu Mamulleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sancaktepe İlçesi Meclis Mh. Cemal Gürsel Cd. No: 36, Sarıgazi, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Kardeşler Unlu Mamulleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kardeşler Unlu Mamulleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kardeşler Unlu Mamulleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 621 19 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 136 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz