KARDEŞLER YUFKACISI MALTEPE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Bağlarbaşı Mh. İnönü Cd. Gülyolu Sokak No: 29/A, Yalı,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
KARDEŞLER YUFKACISI MALTEPE İstanbul Firma RehberimKARDEŞLER YUFKACISI MALTEPE İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Kardeşler Yufkacısı Firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Yufka, Pastaneler ve Tatlıcılar, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kardeşler+Yufkacısı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kardeşler Yufkacısı Hakkında

Kardeşler Yufkacısı Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Bağlarbaşı Mh. İnönü Cd. Gülyolu Sokak No: 29/A, Yalı, Adresinde faaliyettedir.
Kardeşler Yufkacısı Yufka, Pastaneler ve Tatlıcılar, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kardeşler Yufkacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kardeşler Yufkacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kardeşler Yufkacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 457 86 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.