KARDEŞLER YUFKACISI MALTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Bağlarbaşı Mh. İnönü Cd. Gülyolu Sokak No: 29/A, Yalı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kardeşler Yufkacısı firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 33 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kardeşler+Yufkacısı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kardeşler Yufkacısı Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Bağlarbaşı Mh. İnönü Cd. Gülyolu Sokak No: 29/A, Yalı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Kardeşler Yufkacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kardeşler Yufkacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kardeşler Yufkacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 457 86 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 33 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz